Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Banyolarımıza Taşınan Çiçeklerden En Zarifi Papatya

Evlerimizin her köşesine renk katan bizler şimdide banyolarımıza çiçek desenli bornozlar, kolozet takımları ve banyo paspası modelleri ile renk katıyoruz. İstediğimiz renkte ve çiçek desenli modelleri tercih edebileceğimiz gibi seçtiğimiz eşyaların hayatımızı da kolaylaştırdıkları şüphesiz. Banyolarımızda ağırlıklı olarak kullandığımız renklere zıt bir renk kullanarak hareket kazandırabileceğimiz gibi, tam anlamıyla aynı renkte ev tekstili ürünleri de tercih edebiliriz. İster pembe bir çiçek olsun ister mor evlerimize katacakları güzellik tartışılamaz. Üstelik çiçeklerinde bir dili olduğunu bilen bizler çiçeklerin anlamlarına uygun olarak kendimize en yakın hissettiğimiz duygunun temsilcisi olan çiçek modellerini tercih ederek kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz. Sevdiğimiz  bir kişiye beyaz renkte çiçekler tercih ederek sevgimizin temizliği mesajını verebiliriz. Kırmızı gülün en çok sevgililer arasında tercih edilmesinin sebebi de gülün aşk temalı bir çiçek olmasıdır. Ayrıca evlerimizde tercih ettiğimiz uyku seti veya yatak örtüsü renklerinin kırmızıdan yana kullanılması sevgi yuvamız olan yatak odamızın önemini arttırmaktadır.

Ev tekstili konusunda oldukça ilgili olan hanımlar renk tercihlerini ve sevdikleri çiçekleri evlerine taşımada oldukça başarılılar. Bizlerde evlerimizin en çok ziyaret edilen köşelerine dair bir değişiklik yapmak istiyorsak öncelikle banyomuza çiçek desenli bir banyo paspası seçmekle işe başlayabiliriz. Seçtiğimiz banyo paspasının banyomuzun zaten hoş havasına bir kat daha hoşluk katacağını unutmamalıyız. Yaptığımız seçimlerin kıskandıran nitelikte olması tercih fikirlerimizin sevdiklerimiz arasında da yayılmasına neden olacaktır. Bitkilerde üremeyi sağlayan organları taşıyan yapı olan çiçek, yaprakları ile evlerimize farklı bir kimlik kazandıracak.

Özellikle ev tekstilinde en çok tercih edilen çiçek olan papatya ile hem çiçek kısmı hem de neşe saçan sarı kısmı ile banyolarımız renklenecek.

 

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi