Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Bebek Nevresim Takımlarında Ebatların Önemi

Ortalama ya da standart olarak kabul edilen bebek nevresim takım ebatları genelde nevresimin 100 X 150, çarşafın 110 X 160 ve yastığın 35 x 45 ebatlarına sahip olması düşünülebilir. Piyasada satılan ürünlerin ortalama boyutlarından bahsettiğimiz unutulmamalıdır. Sizlere daha iyi kolaylık sağlamak için tercih ettiğiniz ürün kataloglarında gezinirken bu bilgileri modellere göre net bir şekilde yapıyoruz. Sipariş vereceğiniz ürünlerin detay kısmında çarşaf, yorgan ve yastık ebatları karşınıza çıkacaktır.

Diğer bir standart ölçülerden olan nevresimin 100 X 150, çarşafın 120 X 180 ve yastığın 35 X 45 gibi standart ölçülere sahip olduğunun altını çizmemizde fayda vardır.

Ev tekstilinde Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Miray Kaya size her anlamda üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Nevresim takımlarından tutun da uyku setlerine kadar en kaliteli ürünleri seçme şansını sizlere sunuyor. Çocuk ve yetişkin zevkine hitap eden birbirinden güzel uyku seti modellerine yer veriyor.

Uyku seti modelleri genelde tek kişilik ve çift kişilik olarak ikiye ayrılmaktadır. Öncelikle tek kişilik uyku setlerini yakından inceleyelim içerdiği ürünleri ve boyutlarını görelim.

Tek Kişilik Uyku Seti Özellikleri

Tek kişilik uyku setlerinde diğer standart uyku setlerinde olduğu gibi; yastık kılıfları, yorgan kılıfı, yorgan, baza eteği ve yatak çarşafı yer alıyor. Bazı markalarda ise baza eteğine yer verilmemektedir. Tek kişilik uyku setlerinin bütünü %100 pamuk ipliğinden imal edilmiştir. Bu yüzden kumaş kalitesi oldukça yüksektir. Yüksek olması ile birlikte pamuk iplikleri de hassastır. Kullanımında ve özellikle de yıkama koşullarında dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra tek kişilik uyku seti modellerinde yer alan ürünlerin boyutları aşağıdaki gibidir.

  • 1 Adet Yorgan 155x215cm,
  • 1 Adet çarşaf 180x240cm,
  • 1 Adet Baza Eteği,
  • 1 Adet Yastık Kılıfı 50x70cm,
  • 1 Adet Pano Yastık Kılıfı 50x70cm,
  • 1 Adet Yorgan Koruyucu 160x260cm

Tüm ebatları ile birlikte tek kişilik uyku setlerinde bu ürünler yer alıyor.

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi