Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Çiçek Desenli Pike Takımları

Yaz ayı geliyor. O halde yataklar hemen birbirinden güzel çiçek desenli pike takımları ile hareketlenmeli ve baharın geldiğini sizlerde yataklarınızdan kalktığı gibi hemen anlamlısınız. Bu yıl moda olan ve insanın âdete içini açan bu pike takımları için sadece kokmadığını söyleyebiliriz. Onun dışında aynen bir çiçek bahçesini andıracak kadar canlı renkli ve göz alıcı desenler ile hem hayallerinizi süsleyen hem de size huzur verecek bir yatak keyfi yapıyor olacaksınız.

Bu yıl çiçekli pike takımlarında birçok farklı renk ve tasarım yapılmış. Daha eski yıllarda moda olan gül desenli her ne kadar son birkaç yıldır demode gibi göründüyse de, son 2 yıldır çok fazla popüler. İngiliz çiçek desenli pike takımları olarak da hayat bulan ismi ile hemen hemen herkesin beğendiği bir ürün grubu olarak ön plana çıkıyor.

Sizlerde yatak odalarıma bahar gelsin diyorsanız mutlaka bu tarz bir pike takımı almalısınız. Hem desenleri ile sizlerin gözüne hitap edecek, hem de kaliteli ve ince kumaşı ile istenilen konforu sağlayacak.  Sadece tek desen olarak değil nerede ise yüzlerce farklı çiçek desenlerin bir araya gelerek oluşturduğu bu ürün gruplarından dilerseniz tek kişilik, dilerseniz çift kişilik satın alabilirsiniz. Yeter ki zevkinizi ortaya koyan bir ürün grubu bulun ve hayallerinizi süsleyen yatak odalarına kavuşun.

Çift kişilik pike takımları

Belki birçok kişinin evinde mevcut ama hiç dikkat etmediği ancak hanımlar tarafından çok dikkat edildiği ve özellikle son zamanlarda daha gösterişli daha bir modifiyeli halde olan pike takımları herkesin yatak odasında bulunan herkes tarafından kullanılan yatak örtülerinin genellikle etraflarına dantellerden örülmüş hoş gösterişli pike takımları mevcuttur. Evlenme planları yapan genç kızlar çeşit çeşit desenler oluşan birçok farklı pike takımları yaparlar ve evlenmek için çeyiz hazırlanır. Son zamanlarda pikeye olan aşırı ilgi nedeniyle birçok ünlü marka da artık hazır çift kişilik pike takımları üretmeye başlamıştır. Eskiden olduğu üzere saatlerce ya da günlerce hanımların el emeği göz nuru ile hazırladığı pike takımları artık hemen hemen her çeyiz mağazasında bulmamız mümkün.

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi