Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Çift Kişilik Uyku Seti

Çift kişilik uyku seti içerisinde her standart uyku setinde olduğu gibi; yastık kılıfı, yorgan, çarşaf ve nevresim yer almaktadır. Boyutları çift kişilik olarak tasarlanmıştır. Çift kişilik uyku seti içerisindeki tüm parçalar tamamen pamuk ipliğinden yapılmıştır. Bu yüzden cilde herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksine yumuşak bir dokunuşu vardır. Çift kişilik uyku seti içerisinde yer alan her ürünü elde ve çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmanızı önermeyiz. Düşük devirli bir kurutucu da kurutabilirsiniz. Tüm bu detaylara değindikten sonra çift kişilik uyku setinde yer alan ürünlerin boyutlarına bakalım.

  • 1 Adet Yorgan 195 cm x 215cm,
  • 1 Adet çarşaf 240 x 260cm,
  • 1 Adet Baza Eteği,
  • 2 Adet Yastık Kılıfı 50 cm x 70cm,
  • 1 Adet Yorgan Koruyucu 200 cm x 260cm

Boyutlarında ürünler yer almaktadır. Lütfen ürünleri kullanırken yıkama talimatlarına uyarak kullanınız. Bu şekilde kullanımlarda ürünlerin kullanım ömrü iki katına çıkmaktadır. Ürünleri teker teker de kullanabilirsiniz. Ancak uyum açısından toplu bir şekilde kullanmanız önerilmektedir. Diğer bir yandan da çift kişilik uyku setlerimiz kalitesinden emin olabilirsiniz.

Çift kişilik uyku setleri, çift kişilik uyku seti boyutları; modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz ya da sipariş vermek isterseniz eğer www.miraykaya.com/cift-kisilik-uyku-seti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Özellikle fiyatlandırma ile ilgili daha net bilgilere oradan ulaşmanız mümkün olacaktır.

Evimizde dekor amaçlı tercih ettiğimiz ürünler dışında bir de günlük ihtiyacımız doğrultusunda tercih ettiğimiz ürünler yer almaktadır. Bunların başında ise ev tekstili ürünlerinden biri olan nevresim takımları gelmektedir. Çift Kişilik Nevresim takımları yerine eski zamanlarda yorgan kaplama ürünleri tercih ediliyorken işi daha pratiğe dökmek adına nevresim takımları kullanılır olmuştur.

Nevresim takımı içerisinde genelde nevresim, yastık kılıfı ve çarşaf yer almaktadır. Nevresim kelime anlamı olarak ise yorgan ve battaniyeleri korumak amacıyla dikilen kılıflardır. Tüm yüzeyleri kapatacak bir şekilde tasarlanmıştır. Çarşaflar ise yatakların örtülmesinde kullanılan ev tekstil ürünlerinden biridir. Yastık kılıfı ise yastıkların korunmasında kullanılan ürünler olarak bilinmektedir. Nevresim takımları içerisinde genelde bu ürünler yer alıyor. Ancak bazı yerlerde nevresim takımı içerisinde yatak çarşafı konulmuyor ve ayrı olarak satılıyor. Satın alırken buna dikkat etmeniz gerekiyor.  Nevresim takımları modellerine göre ayrılırken bir de boyutlarında göre çeşitlere ayrılmaktadır. Evli çiftler ve büyük yataklar için genelde standart boy nevresim takımı, çift kişilik nevresim takımı ve battal boy nevresim takımı kullanılmaktadır. Tek kişilik nevresim takımları ve bebek nevresim takımları da yer almaktadır. Bunlar da diğerlerine oranla daha küçük boyutlarda olan nevresim takımı türlerinden biridir. Biz bu yazımızda ise çift kişilik nevresim takımlarını inceleyeceğiz.

Çift kişilik nevresim takımları en çok tercih edilen nevresim takımları arasında yer alıyor. Peki, çift kişilik nevresim takımı fiyatları ne kadar?

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımları boyut olarak nevresimi 200 cm x 220 cm, yastık kılıfı 50 cm x 70 cm çarşafı ise 200 cm x 200 cm olarak boyutlandırılmıştır. Çift kişilik nevresim takımlarında fiyatlandırma ise üründen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Özellikle kumaşa göre nevresim takımı modeli fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Ortalama fiyat vermek gerekirse 170 TL’den başlayarak artış göstermektedir.

En uygun, en kaliteli birbirinden hoş modellerde tasarlanmış çift kişilik nevresim takımı modelleri satın almak için www.miraykaya.com/cift-kisilik-nevresim-takimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada dilediğiniz fiyatta ve kalitedeki çift kişilik nevresim takımlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nevresim takımının hayatımızda büyük bir yeri vardır. Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden oluşan bu takımların yaşamımızdaki işlevi büyüktür. Her gün aralıksız şekilde kullandığımız bu ürünlerin her yaştan insan ihtiyaç duymaktadır. Nevresim takımı içerisinde yukarıda da belirttiğimiz gibi yatak çarşafı, yastık kılıfı ve nevresim yer alıyor. Kullanım amacına göre nevresim takımı modelleri birbirinden ayrılıyor. Bazı nevresim takımları içerisinde yatak çarşafı yer almayabiliyor.

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi