Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

En İyi Bornoz Markaları

Bornoz satın almak için marka önerisine ihtiyacınız varsa sizlere kaliteli ve uzun ömürlü bornoz modelleri sunan marka önerileri vereceğiz.

Altınbaşak

Sizlere pek çok renk ve desende bornoz modelleri sunan Altınbaşak çocuk, kadın, erkek, aile seti olmak üzere pek çok bornoz çeşidine ulaşabileceğiniz bir markadır. Fiyatlar bakımından yelpazesini geniş tutan platformda 100 – 200 TL arası istediğiniz desende ve modelde Altınbaşak bornozmodellerine ulaşabilmeniz mümkündür.

Özdilek

Çocuk, erkek, kadın, aile seti, hamam seti ve daha pek çok alanda sizlere bornoz modelleri sunan Özdilek, fiyat bakımından da ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Renk ve desen bakımından minimalist, otantik, geleneksel tarz olmak üzere pek çok tarzda müşterilerine bornoz modelleri sunmaktadır.

Chakra

Ev tekstilinden makyaj malzemelerine kadar müşterilerine pek çok ürün sunan Chakra bornoz modelleri bakımından kadın ve unisex bornoz modelleri sunmaktadır. Fiyatlar bakımından çok ekonomik fiyatlar sunmayan marka müşterilerine kaliteli ve dayanıklı bornoz modelleri sunmaktadır.

Taç

Ev tekstili alanında pek çok ürünü müşterilerine sunan Taç, bornoz bakımından aile seti, kadın, çocuk, erkek gibi farklı kişilere ve kullanım amaçlarına hitap eden bornoz modelleri üretmektedir. Bornoz markaları arasında fiyat yelpazesini geniş tutan bir marka olan Taç’ta oldukça ekonomik fiyatlı bornozlara ulaşabileceğiniz gibi daha pahalı bornoz modellerine de ulaşabilirsiniz.

Linens

Kaliteli bir bornoz markası olan Linens, müşterilerine fiyat bakımından uygun ürünler sunmaktadır. Kaliteli ve fiyat bakımından ekonomik, özgün modelde bornozlara ulaşmak istiyorsanız Linens marka bornoz modellerini inceleyebilirsiniz. Aile seti, kadın, erkek ve çocuklara özel çeşitli bornoz modelleri üreten markadan istediğiniz kişi için kolaylıkla bornoz seçimi yapabilirsiniz.

Karaca Home

Ev tekstili alanı başta olmak üzere pek çok ürün çeşidini müşterilerine sunan Karaca Home bornoz setleri bakımından minimal desenlerin ağırlıkta olduğu bornoz modellerini müşterilerine sunmaktadır. Fiyat bakımından hem ekonomik hem de pahalı bornoz modellerinin yer aldığı marka çocuklara, kadın ve erkeklere ayrı bornoz modelleri sunmaktadır.

Marie Claire

Marie Claire çocuk, kadın ve erkek bornozlarını sizlere sunan bir markadır. Fiyatlar bakımından ekonomik sayılabilecek fiyatlar sunan marka farklı desenlerde özgün bornoz modellerini sizlere sunmaktadır.

Madam Coco

Ev tekstili, mutfak, dekorasyon ve daha pek çok alanda ürünleri size sunan Madam Coco bornoz modelleri bakımından kadın, erkek ve çocuklara özel modelleri sizlere sunmaktadır. Fiyat bakımından oldukça ekonomik fiyatlarla ürünlerini size sunan marka aynı zamanda yıl içerisinde pek çok indirim sunduğu için indirimleri yakalamanız halinde kaliteli ve ekonomik bornozlara kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bella Maison

Sade ve pastel tonda bornozları seviyorsanız Bella Maison bornoz markası ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından ekonomik fiyatlar sunan marka bornoz modelleri bakımından ise minimal çizgilerin ağırlıklı olduğu bornoz modellerini sizlere sunmaktadır.

Bilgiçler

Bornoz markaları arasında Bilgiçler çocuklarınız için oldukça eğlenceli desenlerde bornoz modelleri bulabileceğiniz bir markadır. Fiyatlar bakımından oldukça ekonomik fiyatlar sunan markanın ürünlerini satın alarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Ecocotton

Müşterilerine organik ve kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretilen bornozları sunan markanın pek çok ürününde tasarım işlemeler yer almaktadır. Özgün, çevre dostu ve cildinize zarar vermeyecek bir bornoz modeli arıyorsanız Ecocotton bornoz modellerini tercih edebilirsiniz. En iyi bornoz markaları arasında yer alan Ecocotton fiyatlar bakımından çok ekonomik olmayan bornoz markası müşterilerine yıkama sonrası sertleşmeyecek ve uzun ömürlü bornozlar sunmaktadır.

İrya

Bornoz markaları arasında ekonomik fiyatları ile ön plana çıkan marka ekonomik alışveriş yapmak isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği bir markadır. Modeller bakımından pek çok farklı bornoz kumaşı ve bornoz modelinden oluşmaktadır. Minimal desenlerde bornoz modelleri kadar, işlemeli ve çok renkli bornoz modellerine de rastlayabilirsiniz.

Royal Home

Aile seti ve kadın bornoz takımları ile müşterilerine özgün desen ve tasarımlara sahip ürünler sunan marka fiyat bakımından ekonomik sayılabilecek fiyatlar ile bornozlar sunmaktadır. Royalhome bornozlar uzun süreli kullanabileceğiniz, pek çok parçanın yer aldığı bornozlardır. Özellikle dantelli ve nakışlı bornoz modellerini seviyorsanız RoyalHome’un size sunduğu bornoz modellerine göz atabilirsiniz. Bornozunuzu uzun süre severek kullanmak istiyorsanız markanın size sunduğu pek çok farklı, özgün ve çekici kaliteli bornoz markaları modelini inceleyebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi