Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

En İyi Jartiyer Marka ve Modelleri

Jartiyer seçimi nasıl olmalı? İşte merak ettiğiniz en iyi jartiyer modelleri sunuluyor. Model, renk ve markaya göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel markalar için jartiyer modelleri sunuluyor…

Penti Jartiyer

İç çamaşır dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında Penti var. Jartiyet markaları içinde kendini gösteren bir marka. Özellikle farklı renk seçeneğinin çok sayıda olmasının yanı sıra modellerde de sınırların dışına çıktığını görüyoruz. Kalite konusunda marka vizyonundan ödün vermeden hareket edilip, hem kaliteli hem de müşteri beğenisini alan ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Merysee Jartiyer

Jartiyer modelleri içinde anılan Mersyee Jartiyer, geleneksel dokuların dışına çıkmış ve modernliği – kullanışlı olma ilkelerini jartiyerlere yansıtmış. Modellere bakıldığında tercih edebileceğiniz her modelde beden seçeneklerinin de geniş olduğunu görebilirsiniz. Farklı tasarımlar, minimal detaylar ile jartiyer modelleri içinde beğenilen çok sayıda seçeneği sunuyor. Renk konusunda da herhangi bir eksiklik yaşatmıyor. Bordo, kırmızı, siyah renklerinde taşlı ve parlak modeller ile de dikkat çekiyor.

Yeni inci Jartiyer

Yeniinci Jartiyer modellerinde parlak desenler, diğer aksesuarlar oldukça dikkat çekiyor. Karın bölgesinde, bacak bölümünde taş, pul, parlak detayların yer aldığını göreceksiniz. Tamamen sınırların dışına çıkan bir marka olarak, çok sayıda kişiye hitap edebilecek farklı modeller sunuyor. Rahat edeceğiniz, kumaş dokusu olarak da en iyilerinin tercih edildiği modeller sayesinde rahat bir kullanım da mümkün oluyor.

İpli modeller, bağlamalı modeller, klipsli modeller ve diğer seçenekleri ile beğeneceğiniz şekilde tasarımlar yapılıyor.

Angels Passion Jartiyer

Tam anlamıyla fantezinin sınırlarının zorlandığı jartiyer markası olan AngelsPassion hem hem renkleri hem de modelleri ile piyasadan sıyrılıyor diyebiliriz. Dantel, tül ve deri detaylarının farklı modellerde yer aldığını görebilirsiniz. Ayrıca metal, zincir detayları da jartiyerlerde bulunuyor. Tamamen sizin nasıl bir jartiyer istediğinize göre markanın sunmuş olduğu modeller şekillenir. Farklı ve sıradışı çok sayıda model, çeşitli renkler ile herkese hitap edecek şekilde oluşturulmuştur.

Rosaria Jartiyer

Lacivert, kırmızı, pembe, bordo ve sınırsız renk seçeneği… En çok tercih edilen, en beğenilen modeller için renk seçeneklerinin geniş bir şekilde sunulması sağlanmıştır. Bunları değerlendirebilir, sizin için beden seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Beden çeşitliliği açısından Rosarşa jartiyer için başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Geniş bir aralık sunuluyor olduğundan sorun yaşamadan beden bulabilirsiniz.

Anıl Jartiyer

Gelinliğin altında jartiyer modelleri dendiğinde akla gelenler arasında. Beyaz renginin en iyi şekilde kullanılıyor olması, markanın sevilmesini sağlamıştır. Straplez olan, askılı olan, yakalı olan modeller de mevcut.

Pierre Cardin Jartiyer

Kalite, güven Pierre Cardin jartiyer ile geliyor. Özellikle jartiyer kumaşı, titiz bir şekilde seçilebilir. Farklı dokuda olan çok sayıda kumaştan, farklı tasarımlar oluşturulmuş olduğundan, sorun yaşamadan inceleyebilirsiniz. Her renge aynı özen gösterilmiştir. Siyah, kırmızı, beyaz gibi renklerin dışında bu renklerin bir arada kullanıldığı modellerin olduğunu da göreceksiniz.

Le Jardin Jartiyer

Kullanışlı ve rahat olan modellere yer veriliyor. Gelinlik jartiyer modelleri kapsamında da beyaz renginin en iyi şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanında farklı renk ve doku seçenekleri ile beğendiğiniz modellerin sizlere sunulduğunu göreceksiniz.

Orkide Jartiyer

En iyi jartiyer seçiminin olması için aynı zamanda modellerde dokunun değiştiğini de göreceksiniz. Deri jartiyer, dantel jartiyer gibi seçimlerinizi Orkide jartiyer ile yapabilirsiniz. Modelleri inceleyerek, farklı beden seçenekleri olmasını da değerlendirmeniz mümkün.

Nbb Jartiyer

Sadece alt bölümün jartiyer olması, takım jartiyer gibi seçenekler de sunuluyor. Nbb Jartiyer seçenekleri sayesinde, dilerseniz takım olmadan da model beğenebilirsiniz. Ekru, krem, beyaz, siyah gibi en çok tercih edilen renkler üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Dantel, fiyonk, saten gibi detaylar da sunulmaktadır.

Elawin Jartiyer

Siyah dantelin, siyah transparanın en güzel kullanıldığı jartiyer takımı Elawin markasında mı? Bakıldığında takımların son derece etkileyici şekilde oluşturulduğunu görebilirsiniz. Farklı renkler bir arada kullanılarak en iyi şekilde tasarım yapılmıştır.

Missvera Jartiyer

Tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Kırmızı ve siyah renkleri en çok kullanılıyor. Takımlarda özellikle karın bölgesinde ip detayları ve transparan detaylar yer alıyor. Beğenilen bu modellerde ince askılar, kalın askılar, kadife modeller de tercih ediliyor.

Jartiyer marka modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi