Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Evlerinizin Şıklığı Konuşuyor

Söz konusu evlerimiz olduğu zaman hiç şüphesiz akan sular duruyor. Kendimizi huzurlu hissetmemize neden olan, tüm günün yorgunluğunu bir anda kapının ardında bıraktığımız huzur dolu evimiz, şimdilerde tarzımızı yansıtan ev tekstili ürünleri ile yeni bir hal alıyor. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz şekilde döşediğiniz evleriniz, hiç şüphesiz son derece modern tasarlanan ürünler ile daha şık bir hal alıyor. Evinizde ki kullanım alanlarınızı son derece şık ve zarif döşediğiniz gibi banyolarınız da bu şıklıktan nasiplerini alıyorlar. Son zamanlarda oldukça gözde olan yapay hayvan posları ile doğal bir şıklık evlerinize dahil olabilir.

Ve görenleri kendine hayran bırakacak olan kaplan postu banyo paspası halinde evlerinize dahil olsa şık olmaz mıydı?

Süper yırtıcı ve vahşi hayatta bulunan en büyük ve en güçlü kedi türü olan kaplan evlerinize misafir olduğu sürece görenleri kendine hayran bırakacak. Doğa da görenleri ürküten evlerinizde ise içinizi ısıtan kaplan Hint alt-kıtasında yaşamsal faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynız zamanda bu kıta dünyada yaşayan vahşi kaplanların %80′ine ev sahipliği yapıyor. Kuzeyde Sibirya, güneyde Hindistan ile Malakka yarımadası arasındaki bölgelerde bulunuyor. Evlerinize samimi bir atmosfer yaratan kaplanların günümüzde sadece 5 alt türü bulunmaktadır. Ev tekstili ürünlerinizi oluşturan kaplan postları gerek klozet takımı olarak gerekse banyo paspası olarak evinizde yerini alsın, yaratıcı görünümleri ile herkesin beğenisini kazanacak. Aynı anda sıcak bir atmosfer yaratmak istediğiniz yatak odanız da kullanacağınız kaplan deseni yatak örtüsü yada uyku seti şeklinde evinizde yerini alınca odanıza farklı bir kimlik kazandıracak. Kendilerinden bahsettiğimiz kaplanlar sadece ev dekorasyonumuza farklılık katmakla kalmıyorlar. Bir çok alanda kaplanlardan faydalanmak mümkün. Bunların en başında kemikleri ve neredeyse tüm vücut parçaları geliyor. Geleneksel Çin tıbbında ağrı kesiciden afrodizyaklara kadar değişen bir alan için kullanılır.

Sizlerde evlerinize şıklık katmak aynı zamanda ürkütücü olan fakat içinizi ısıtan bu hayvanları evinize taşımak için acele etmelisiniz. Ev tekstili ürünlerinde devrim yaratacak olan kaplan deseni ile farklı bir atmosfer evleriniz de yerini alınca kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.

 

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi