Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Fantazi Kıyafetler Farklı Önem Taşır

Fantezi giysiler kişilerin çok daha fazla haz alması için tasarlanmıştır ve çiftlerin birbirlerine özenmeleri sağlanmıştır. Giysinin cinsellikte ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur zaten. Çünkü cinsellikte gizem önemlidir ve bu gizemin sağlanması için yapılması gereken fantezi kıyafetler giyinmek olacaktır. Genellikle bu giysiler kadınlar tarafından giyildiği zaman daha çok etkili oluyor.

Şunu unutmayın sizler sadece normal giysiler giyip birbirinizin karşısına çıkarsanız ve bunun sonucunda birbirinizi sadece o şekilde görürseniz hiç bir zaman devamlılık sağlayamazsınız. Özellikle bazı şeylerde sizin fanteziler oluşturmanız gerekiyor. Cinsellik bu konuya çok açıktır. Fantezi kıyafetler genel olarak bakıldığı zaman bir etek bir kilot veya başka bir alanda bir giysi olabilir.

Aslında kişilerin haz alması ile ilgilidir. Bazen kişiler doktor fantezisi yaparken bazen kişilerin hırsız polis fantezisi yaptığı biliniyor işte bu eşyalar kişilerin giysilerini oluşturuyor. Fantezi giysileri özel olarak satan adresler var. Mesela kimi yerler dediğimiz gibi doktor giysileri satarken kimi yerler ise öğretmen giysilerini kişilere satıyor. Bu gibi durumlar sizleri çok heyecanlandıracaktır bundan emin olunuz.

Fantazi kıyafetler ayrıca her zaman arklı olarak kullanılmalıdır. Bu fantezi ürünlerin iç giyim için olanları da bulunuyor. İç giyimde daha çok bikini tarzı ürünler satılmaktadır. Söylediğimiz gibi bunun için özel olarak adresler açıldı ve isteyen kişiler bu adresler ile fantezi ürünleri bulabiliyorlar. Bazen eşinizin haberi olmadan yapacağınız bir fantezi sizin için çok sakat sonuçlara yol açabilir. Çünkü küçükken bir travma yaşadıysa bu durum kişiler için çok kötü olacaktır.

Fantazi kıyafetler karşı tarafı heyecanlandırdığı kadar etkilidir ve kişilerin haz aldığı kadar önemlidir. Sizlerde bu konuya dikkat edin ve ona göre hemen fantezi ürünleri kullanmaya başlayın. Ayrıca fantezi ürünler çok pahalıya da satılmıyor. Sizin evliliğiniz belki heyecansızlık yüzünden bitecekken işte bu sebeple artık sizin evliliğiniz bitmeyecek ve aksine heyecan gelecek.

Heyecanınızı kaybetmemek için işte bizim bu dediğimiz fantezi ürünler konusuna çok dikkat edin. Fantezi ürünlerin ayrıca sizler sağlam olduğuna dikkat edin ve alırken renklerin karmaşık olmasını sağlayın.

Çiftlerin arasında ki cinsellik onların birleşmeleri ve karı koca kalmalarını sağlayan en önemli faktördür. Şayet sizlerde bu cinselliği yaşamak ve yaşatmak için yeni bir takım heyecan verici durumları yakalamalısınız. Mesela sizler ilişkilerinizde seksi içi çamaşırı kullanırsanız sizin ilişkinize büyük heyecan girer. İç çamaşırlarının seksi olması durumu tamamen insan psikolojisine göre tasarlanıyor ve erkekler bu ürünleri çok seviyor.

Cinsellikte taraflardan birisi istediği kadar güzel olsun hiç fark etmez sonuç olarak kişilerin içerisine heyecan girecek ve bu heyecan sürekli olarak devam edecek. Bazı çiftler işte bu birbirlerini özendirecek giysileri giymedikleri için sürekli olarak kavga halinde oluyorlar ve belli bir zaman sonra aralarında cinselliğe dair hiç bir şey kalmıyor. Sizlerde bunu yaşadıysanız ve yaşıyorsanız özellikle bu seksi iç çamaşırı ürünlerinden muhakkak alın. Ürünler genellikle renk renk ve farklı stillerde satılmaktadır.

Bayanlara özel ürünler bulunurken erkekler için de çok gerekli olan ürünler mevcuttur. Seksi iç çamaşırları ayrıca kalitelidir çünkü olabilecek her türlü ani harekete karşı dayanıklı olmaları sağlanmıştır. Ülkemizde ki kişiler bu duruma çok fazla dikkat etmemekle beraber hemen ilişkiye girip anı bitirmek istiyorlar. Ancak bayan ile erkeğin düşünceleri bu yönde olmayabilir.

Mesela bir erkek ilişkiyi sonuna kadar yaşamak isterken kadın buna uygun davranmıyorsa ve olduğu yerde kalıyorsa bu erkeğin hiç hoşuna gitmez. İşte sizi ateşleyecek olan ve sizin ilişkinize renk katacak olan durum tamda budur. İç çamaşırları alacaksınız ve hemen bu giysileri karşı tarafa göstermeye çalışacaksınız. Seksi iç çamaşırları alırken yine dikkat edin ve karşı tarafın hoşuna gidecek olan çamaşırları alın.

Çünkü herkesin haz alışı farklıdır ve kişiler haz alışlarına göre cinselliğe daha iyi hazırlanırlar. Seksi iç çamaşırı modellerine bakıldığı zaman bu günlerde çok daha fazla ürünün piyasaya çıktığını görüyoruz. Bu durumu genellikle bizler kişilerin artık heyecan verici yollara sapmasında görüyoruz. Seksi iç çamaşırı kullanan ve özendirici davranan bir bayanın kocası asla ondan soğumaz ve bunun sonucunda onunla ilişkiye girmek için hazır olmuş olur.

Bir kadını diğer kadınlardan ayıran en önemli unsur seksi görünüşüdür. Ayrıca seks yaptığı partnerini kendisine bağlayabilmek için her kadının farklı bir tekniği vardır. Tabi bu tekniklerin en başında seksi bir giyime sahip olmak vardır. Günümüzde artık külotlu çorapların yeri gittikçe azalmaya başlamış ve yerini baldıra kadar çıkan ya da diğer adıyla diz üstü çoraplara bırakmıştır. Tam olarak bu durumda ihtiyacınız olan şey sadece jartiyer.

Jartiyerin ne olduğu hakkında çoğu kişinin tam bir bilgisi yoktur. Çoraplar jartiyerin bir parçası değil sadece bir ekidir. Jartiyer modelleri tam olarak giyilen çorapların dizin üstünde durmasını sağlayan giyim eşyasıdır.

Uzun süreli kullanımında duyduğunuz rahatlık sonucu bir daha vazgeçmekte zorluk çekeceğiniz bir iç giyim aksesuarıdır. Eskiden kullanılan külotlu çorapların artık tarihe karışacağını ve yerini jartiyerlerin alacağı apaçık ortadadır. Sadece rahatlık yönünden değil baştan çıkarıcılık yönünden de kadınların ilk olarak tercih etmesi gereken giyim eşyasıdır.

Jartiyer birkaç parça eşyanın bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Stripe adı verilen parçalarıyla jartiyerin boyunu rahat edeceğiniz seviyeye göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Stripeler ikisi önde ikisi yanda olmak üzere genelde dört parçadan oluşmaktadır. Ama bazı çeşitlerinde bu sayı altıya da çıkabilir. Her stripeın ucunda da klips adı verilen tutturgaçlar bulunmaktadır. Klipsler sayesinde stripelar çoraba tutturulur.

Jartiyerin nasıl giyileceği de önemli noktalardan biridir. Örneğin klipsleri iki öne iki yana şeklinde değil de değil de iki öne iki arkaya şeklinde takarsanız otururken oluşan gerilimden dolayı klipsler çorabınızdan çıkabilir. Çıkmasa da otururken klipsler altınızda kalacağı için bacağınıza acı verebilir. Öncelikle oturduğunuz yerde çorapları giyip jartiyerle bağladıktan sonra ayağa kalkmanız jartiyerinizin rahatlığını ayarlamanız için yapılan tavsiyelerdendir.

Başka bir tavsiye olarak da jartiyerinizi her zaman külotun altına giyin. Çünkü külotunuzu çıkarmanız gereken bir durumda jartiyerinizi de çıkarmanız gerekecektir. Mesela tuvaletiniz geldiği zamanlarda. Rahatınızı bozmamak için bu tavsiyelere uymanız gerekmektedir.

Kısaca rahatına düşkün veya seks partnerini baştan çıkartmak isteyen kadınlar için jartiyer kullanmak hem daha rahat hareket etmelerine hem de aşırı seksi bir görünüşe sahip olmalarına yardım edecektir.

Dünya genelinde tekstil sektörü en çok ithalat ihracat yapılan sektörlerin başında yer almaktadır. Kıyafet ihtiyacı bütün dünya ülkelerinde bulunmaktadır. Her ülkenin kendine göre yöresel kıyafetleri bulunmakla beraber globalleşen dünyada artık hemen hemen her ülke insanları aynı tarz giyinmeye başladılar. Eskiden ülkeye gelen turistleri hemen kıyafetlerinden anlamak mümkünken artık turistleri ve yerlileri ayırt etmek neredeyse imkânsız durumda.

Tekstil sektöründe çok büyük markalar bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle fantezi ürünlerde çok büyük patlamalar yaşanmaktadır. İnsanlar artık eskisi gibi tabularının içine hapsolup kalmıyor aksine tüm tabularını yıkıyorlar. Bu da tekstilciler için farklı farklı fanteziler düşünmeye neden oluyor. Dünyanın en çok tanınan ve en kaliteli fantezi iç çamaşırı üretici babydoll her yıl ürettiği birbirinden muhteşem gece kıyafetleri ile tüm dünyada çok büyük satış rakamlarına ulaşmaktadır.

 Babydoll Fantezi Ürünleri

Fantezi kostümlerinin en çok kullanıldığı ülkeler Asya ülkeleridir. Bunun en büyük nedeni Asya ülkelerindeki seks turizmidir. Özellikle Tayland ve Filipinler seks turizminde dünya lideri konumundalar. Buralarda bulunan binlerce barda bayanlar fantezi kostümleri giymekte ve gelen müşterilere muhteşem bir görsel şölen sunmaktadırlar. Bu bayanların giymiş oldukları kostümler genellikle kendi ülkelerinde üretilmemekte Amerika Almanya gibi tekstilde dünya lideri olan ülkelerden ithal edilmektedirler.

Amerika’da yapılan araştırmalarda çiftlerin en çok tercih ettikleri iç çamaşırı markası babydolldür. Bunda en büyük etken babydollün ürettiği iç çamaşırlarının çok kaliteli oluşu ve aynı zamanda her türlü fanteziye uygun kıyafetlerin bulanabilir oluşudur. Kısaca babydoll her kesime hitap eden iç çamaşırları ile günümüze damga vurmaya devam etmektedir. Ülkemizde de babydollü tercih eden bayanlar oldukça fazladır.

Özellikle elit kesim insanlar bu markayı sıkça tercih etmektedir. Her şey de olduğu gibi piyasada babydollün de çakması bulunmaktadır. Çakma ürünler kendilerine hemen belli etmektedir. Eğer çok ucuzsa veya satıldığı yer alışveriş merkezi değilse aldığını iç çamaşırınız büyük bir ihtimalle çakmadır. Zaten çakma olduğunu daha ilk yıkamanızda anlayacaksınız. Çakma ürünler ilk yıkamadan sonra öyle bir hal alır ki bir daha giymek dahi istemezsiniz. Bu nedenle orijinallere yönelmek gerekir.

 

 

Maranda - Taşlı Külot 150
27,00 TL
17,28 TL
Maranda - Taşlı Külot 185
27,00 TL
19,44 TL
Maranda - Taşlı Külot 135
25,92 TL
19,44 TL
Maranda - Taşlı Külot 155
29,16 TL
20,52 TL
Merry See - Dansöz Kostümü Elbisesi
119,90 TL
116,88 TL
Maranda - Taşlı Külot 175
18,36 TL
16,20 TL
Maranda - Taşlı Külot 140
18,36 TL
15,12 TL
Maranda - Taşlı Külot 145
28,08 TL
16,20 TL
Maranda - Taşlı Külot 130
25,92 TL
16,20 TL
Merry See - Seksi Lazer Kesim Beyaz Elbise
49,90 TL
46,68 TL
Maranda - Taşlı Külot 125
21,60 TL
17,28 TL

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi