Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyer kullanımı her ne kadar zor görünse de aslında çok basittir tek yapmanız gereken jartiyerden sarkan bağcıkları çoraplara tutturmak olacaktır. Detaylı bir şekilde bahsetmek gerekirse; jartiyerin iki tane önde iki tane de arkada bağcığı bulunuyor. Çorabı giyip belinize de jartiyeri bağladıktan sonra asıl kısma gelinmiş oluyor. Çorabın boyunu istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra bağcıkları yani stripeleri sırası ile çorabın ön kısmına ve arka kısmına her iki bacağınıza sabitlemeniz gerekiyor. Kıskaçlı yapısı ile bu bağları bağlamak çok kolaydır. Çorabı araya sıkıştırıp bağcıkları bağlıyor. Ve önerimiz şudur ki çorabı çok da yukarı çekmemelisiniz. Sonrasında ise çorap aşağıya kaymaya başladığı zaman size rahatsızlık verebilir. Bunun önüne geçmek için istediğiniz yerde ayarlayın ve bağcıkları bağlayın.
Diğer bir öneri ise çorabın olabildiğince gergin bir şekilde ayarlanmasıdır. Böylelikle çorabın aşağıya kaymasını engellemiş olacaksınız. Her ne kadar jartiyer giymek kadınlar arasında zor olarak görülse de giyme işlemi bunlardan ibarettir. İlk seferde biraz zorlanmanız gayet normal. Diğer denemelerinizde alışmış olacaksınız ve günlük hayatta da kullanımının kolay olduğunu görmüş olacaksınız.

Jartiyer çorabı, jartiyer ve en seksi jartiyer setlerini incelemek isterseniz www.miraykaya.com/jartiyer sayfasından ulaşabilirsiniz. Her beden tipine uygun, her bütçeye uygun modelleri incelemek için ne bekliyorsunuz?

39,90 TL
32,64 TL

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi