Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Masa Örtülerinin Şıklığı

Son yıllarda masalarımızda gördüğümüz örtüler artık değişti ve misafirlerinize sunduğunuz masa örtüleri artık yerini eskisi gibi olan kumaş ve kareli örtülerden ziyade şık ve zarif olan krinkıl masa örtülerine bıraktı. Bu örtüler kadınlar tarafından son yıllarda çok daha fazla tercih ediliyor. Bunun en büyük nedeni hem kolay temizlenebiliyor olması hem de hiç leke tutmaması. Aynı zamanda çok şık ve zarif duran bu modeller birçok ev hanımın beğenebileceği şekilde üretilmiş. Eğer sizlerde özel misafirlerinize güzel masalarda yemekler ikram edip, göz alıcı bir sofra kurmak istiyorsanız bu modellere göz atın. Kareli masa örtülerinden çok daha şık duran bu modeller hemen hemen her yerde de bulabileceğiniz en güzel modeller arasında.

Bugün size sunduğum görselde de bunun gibi bir örnek sunmuş olup, salonlardaki masalarda muhteşem görseller sunmanız için alternatif fikirler üretmeye çalışacağım. Kadınlar için dekorasyonun çok önemli olduğu artık bilinen bir gerçek olduğu için en güzel eve sahip olmak isteyen kadınlar evlerinin her yerinde uzun uzadıya dekorasyon fikirleri düşünürler. Bu nedenle evlerinin en güzel köşelerinde en güzel dekorasyona sahip olman isteyen günümüz kadınları yeni fikir edinebilmek için internette de forumları araştırabiliyorlar. Bu dekorasyon forumlarında birçok alternatifin olduğu bilinen bir gerçek olduğu için kadınlar kendi aralarında tartışarak birbirlerine fikir vermeye çalışıyorlar. Bu fikirlerle evlerini yaza hazırlamaya çalışan kadınlar birçok yeni dekorasyon fikriyle evlerini daha marjinal yapmak için çabalıyorlar.

Bu çabalar içinde en çok misafirlerine evlerini güzel göstermek isteyen ev hanımları içini misafirlerini güzel bir yemek masasında ağırlarken atmosferi de yüksek yapmaya çalışırlar. Bu nedenle çok güzel tasarımlara sahip olan evlerde göz alıcı sofralar oluşturmak isteyen kadınlar için krinkıl masa örtüleri oldukça güzel bir seçim olabilir. Bunun için internetteki mağazaları gezerek istediği ürünü bulabilirler. Farklı renk ve tasarımlarda birçok ürünün olduğu bu sitelerde uyku seti, banyo paspası hatta alez dahi bulunuyor. Siz de misafirlerinize harika sofralar hazırlamak ya da evlerinizde harika masalarda yemekler vermek istiyorsanız şimdiden harekete geçin.

Günlük Masa Örtülerinizin Şıklığı

Her kadının evinde en sevdiği köşelerden biri mutfağıdır. Mutfaklarda oldukça farklı tasarımlar tercih eden birçok kadın görmüşsünüzdür.  Kimisi geleneksel çizgileri sevip ahşap renklerden çok uzaklaşmıyorken kimileri ise modern çizgileri daha çok sevip renkli dekorasyonları daha çok tercih ediyor. Hepsinin en büyük ortak noktası ise evlerini çok sevmeleri ve en şık kendi evlerinin olmalarını istemeleri. Bu nedenle evlerinde sadece mobilyalarla değil aynı zamanda ev tekstilinden banyo gereçlerine kadar birçok alanda dekorasyonlarını bütünlemeye çalışırlar. Benim bugün size sunduğum örnekte de masa örtülerinin mutfaktaki şıklıkları bu nedenle önemli.  Yemek yerken masalarınızda hangi örtüyü kullandığınız elbette misafirlerinize ve sizin tarzınıza bağlı.

 

Masa örtülerimizi seçerken genelde en önce büyük yemek masalarında, önemli misafirlerimize yemeklerimizi sunarken sereceğimiz masa örtülerini düşünürüz. Ancak onlar kadar önemli olan bir diğer konuda günlük hayatta kullandığımız masa örtüleri. Çünkü her gün defalarca kullandığımız bu örtülerin hem kullanışlı olması gerekir hem de şık olmasını isteriz. Aksi takdirde her gün yediğiniz yemeğinizde hem yemeğiniz görsel olarak size kötü gelebilirken hem de evinizde geçirdiğiniz bu aktivite sizi sıkabilir. Bu nedenle sadece özel günler için değil aynı zamanda günlük yaşamda kullandığınız örtüleri de beğenebileceğiniz modellerde seçmenizi öneririz. Böylece hem evinizde daha mutlu ve keyifli vakit geçirebilir hem de evinizi daha şık bir mekan haline getirebilirsiniz.

Her kadının evini şık ve özgün yapma isteğinin yanında aynı zamanda evlerindeki her ürününde diğerlerinde olmamasını isteyip, özgün olmasını istediklerini biliriz. Ancak günümüz piyasasında bu çok zor bir durum olduğu için bizim size önerimiz en özgün ürünler bulabilmek için internet sitelerine bakmanız. İnternet sitelerinde sıklıkla bulabileceğiniz birçok farklı model mevcut. Örneğin masa örtüsü bakıyorsanız ev tekstili sitelerinden birçok tasarıma ulaşabilirsiniz. Banyo paspasından uyku setine kadar çok sayıda üründe farklı modellere ulaşabileceğiniz bu mecralarla evinizin şıklığını arttırıp, mutfaklarınızı ve diğer odalarınızı göz alıcı yaparken aynı zamanda fiyattan da tasarruf edebilirsiniz.  Böylece yaza girerken yaptığınız küçük yeniliklerle kendinizi şımartabilir ve büyük mutluluklar verebilirsiniz.

 

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi