Ev Tekstili-Banyo-Mutfak-Bebek-Yaşam Alanı-İç Giyim

Perdelerin Evlerinize Etkileri

Perdelerin Evlerinize Etkileri Ev dekorasyonunun en etkili parçalarından biri olan perdelerden bahsetmek istiyorum. Perdelerin dekorasyondaki yeri ve bir evin atmosferindeki etkisi çok büyük. Hatta perdesiz eve ev demem atasözü belki bundan ileri geliyordur. Çünkü bir perdenin bir eve kattığı hareket oldukça yüksek. Bu nedenle perde seçimlerinde çok özenli ve seçici davranmamız gerekebilir. Özellikle evimizde karmaşık renkler varsa veya mekanımız dar, pencereniz küçükse perde modeli de perde deseni de oldukça önemli unsurlar haline geliyor. Bu nedenle bugün size sunduğum bu küçük perde örneğinden yola çıkarak birkaç öneri sunup, bu perdeleri nereden temin edebileceğiniz konusunda birkaç fikir sunacağım. Size sunduğum bugünkü görselde Paris’in Eyfel Kulesi’yle kaplı bu perde modelini evinizin birçok köşesinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hem zarif ve şık duran hem de günün trendlerinin yakalayan bu perde modellerini kullanırken çekinmeyin.

Birçok kişini evini dekore ederken daha sade modelleri tercih etse de doğru kombinasyonlarla oldukça şık durabilen bu modelleri de es geçmemek gerekiyor. Bunun için seçim yaparken evinizdeki mobilyaların ve aksesuarların rengini düşünmenizde fayda var. Örneğin, evinizde çok renkli aksesuarlar varsa ve mobilyalarınız tek renk değilse tavsiyem tek renk perde seçmeniz yönünde. Ancak evinizde çok renk çeşitliliği yoksa bu tür hareketli modelleri seçerek evinizi daha neşeli ve mutlu bir mekana dönüştürebilir, kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bu tür perdeleri edinmek de kullanmak da günümüzde çok kolay hale geldi. Birçok mağazaya alternatif olarak internet mağazaları da bu sektördeki yerini alarak tüketicilerin beğenisine sunuldu. Farklı tarzlarda ve renklerde çok sayıda tasarıma sahip olan bu mecralar kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor.

 

Bu nedenle eğer siz de bu ürünlere evinizde yer vermek istiyorsanız ev tekstili üzerine olan bu mağazalara bakara birçok farklı alternatif bulabilirsiniz. Ayrıca bu mağazalarda perdelerinize uygun çok sayıda aksesuarlar da bulabilir, fırsatlardan yararlanarak evinizi yenileyebilirsiniz. Alez, uyku seti hatta banyo paspası bile bulabileceğiniz internet mağazalarındaki alışverişlerde genelde piyasaya göre daha ucuz oluyor. Bu tavsiyeler umarım faydalı olur, ve mutlu günler geçirmenizi sağlar.

Related Articles

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi